ПЛАНИРАНА ИСКЉУЧЕЊА: У Лесковцу сутра 11 села и девет улица биће без струје
Једанаест села и девет улица на територији Лесковца остаће сутра без електричне енергије.
Фото: И.М.
Лесковачка „Електродистрибуција“ је најавила да ће планирано искључење трајати од девет до 14 часова.
Струју неће имати потрошачи у селима: Горњи и Доњи Губеревац, Горњи и Доњи Буниброд, Жижавица, Велика и Мала Грабовница, Зољево, Загужане, Мала Копашница и Добротин.
Без електричне енергије биће и девет улица у Лесковцу: Јужноморавских бригада, од броја 1 до броја 195, Ветернички трг, Ђуре Даничића, Браће Костић, од броја два до броја 24, Раде Кончара, Синђелићева, Војводе Путника, Ђорђа Лешњака и Занатски центар "Мост".
Препоручујемо
Човекољубље у срцу носио: Лозница се опрашта од суграђанина Суље Фафулића
12. 06. 2026. у 14:14
СВЕТКОВИНА У ЧАСТ ДАНА ГРАДА ЛОЗНИЦЕ: Отворена изложба слика из ризнице Миће Поповића
12. 06. 2026. у 12:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)