УРЕЂЕН КРУГ БОЛНИЦЕ У КИКИНДИ: Рукаве засукали ловци, акцијаши и медицинари
ЧЛАНОВИ ловачког удружења „Кикинда“ и некадашњи акцијаши из удружења „Дора“ радо су прихватили позив из Опште болнице да им помогну да уреде круг ове установе.
Фото: Р. Шегрт
Радна акција је одржана данас, а ловцима и акцијашима, који су још једном показали да нису бивши већ и садашњи ударници, придружили су се и медицинари, директорка болнице др Весна Томин и њене колеге. Сви су засукали рукаве, па је у дворишту болнице покошена трава, окресано дрвеће, уређени травњаци, очишћени канали. Трава је покошена и око болничке ограде тако да је сређен комплетан круг.
- Радну акцију је покренула Милана Митрић, наша референткиња за екологију и животну средину. Симболично пред Први мај, уређени су двориште и комплетан круг. Захвални смо ловцима и акцијашима на помоћи, као и колегама који се се одазвали. Желимо да буде уређена унутрашњост, као и двориште и комплетан круг установе - каже Владимир Прунић, помоћник директора болнице.
Из болнице је најављено да ће током године бити још оваквих радних акција уређења.
Део болничког круга тренутно је и градилиште, јер се реновирају старе зграде. На послу су и данас били грађевински радници који раде на тим пословима.
БОНУС ВИДЕО:
ЗА ЛАРУ И СВУ ДЕЦУ СЛИЧНУ ЊОЈ: Кикиндски основци на посебан начин обележили Светски дан аутизма
Препоручујемо
ШТА СЕ ДЕШАВА СА ПРЕТУЧЕНИМ ПСОМ ИЗ КИКИНДЕ? Бригу о њему преузело удружење из Чоке
29. 04. 2022. у 16:51
ОБИЧАЈ КОЈИ СЕ ЈОШ УВЕК ЗАДРЖАО: У Кикинди вечерас паљене ватре лазарице
15. 04. 2022. у 20:57
ДВЕ СВЕЧАНЕ МИСЕ: За Ускрс у Кикинди мисе на мађарском и хрватском језику
15. 04. 2022. у 15:53
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)