КОРОНА ПРЕСЕК: Проценат заражених у односу на тестиране у Пчињском округу мањи од 20 посто
У току јучерашњег дана, 8. марта 2022. године, у Пчињском округу тестиране су 244 особе, а код 37 регистрован је позитиван налаз, у процентима 15,2% позитивних од укупног броја тестираних, показују подаци врањског Завода за јавно здравље.
Фото: Ј.С.
Од тог броја 21 је из Врања, по пет из Владичиног Хана и Сурдулице и по два из Бујановца, Босилеграда и Прешева. У Трговишту нема новооболелих.
У ковид болници у врањском Здравственом центру тренутно се лечи 21 пацијент, од тог броја је 13 пацијената на кисеонику. Током протеклог дана на болничко лечење примљена су четири пацијента, а један је транспортован за Крушевац.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)