У НОВОМ САДУ МАЊЕ НОВООБОЛЕЛИХ: Највећи број оболелих су особе старости од 40 до 59 година
У ВОЈВОДИНИ је током претходног дана регистровано 565 нових случајева заражавања вирусоим ковид-19, што је исти број као и дан пре тога, а у Новом Саду, 126, што је за 14 пацијената мање у односу на дан раније.
Фото: АП
У структури оболелих како баводе у Институту за јавно здравље Војводине, доминирају невакцинисане особе свих узраста.
У овом тренутку у Војводини је 22.680 регистрованих активних случајева, што је за 206 мање у односу на дан раније, а у Новом Саду је највећи број, 4.979.
Највећи број оболелих су особе старости од 40 до 59 година.
Препоручујемо
ЈОШ ДВА СМРТНА ИСХОДА У ЛЕСКОВЦУ: У болницу примљено девет новооболелих од короне
01. 03. 2022. у 17:05
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)