ВОЗ ИЗЛЕТЕО ИЗ ШИНА: Обустављен саобраћај на прузи Београд - Вршац (ФОТО)
ВОЗ који саобраћа на релацији Београд—Вршац излетео је из шина јутрос у 8.20 часова, у близини станице Николинци.
Фото: Д. Н.
На срећу, нема повређених. Саобраћај на прузи Београд—Вршац обустављен је. Око 20-ак путника, који су се налазили у возу, кренуло је пешке до првог насељеног места, како би се организовали око даљег путовања.
Излетање се десило при мањој брзини, јер је воз био на неколико стотина метара од железничке станице Николинци, малог места које се налази на око 25 километара од Вршца.
БОНУС ВИДЕО: Посетили смо Вражији камен код Трговишта
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)