ЗБОГ КОВИДА ПРЕМИНУЛЕ ТРИ ОСОБЕ: Хоспитализовано још осам пацијената заражених короном

Игор Митић
Игор Митић

17. 02. 2022. у 12:59

ЈОШ три особе са територије Јабланичког округа преминуле су због последица инфекције вирусом корона. У лесковачкој Ковид болници тренутно је на лечењу 115 пацијената.

ЗБОГ КОВИДА ПРЕМИНУЛЕ ТРИ ОСОБЕ: Хоспитализовано још осам пацијената заражених короном

Лесковац / Фото И. Митић

Због последица заразе вирусом корона, у последња 24 часа, у Ковид болници у Лесковцу преминуле су још три особе. Борбу са опаким вирусом изгубили су невакцинисани пацијенти из Лебана и Лесковца, стари 64 односно 81 годину, и пацијент из Медвеђе, стар 71 годину, који је био вакцинисан.

Хоспитализовано је осам, а отпуштено седам пацијената, па је тренутно на болничком лечењу 115 људи, од којих је 63 на терапији кисеоником.

У болници су 73 пацијента из Лесковца, 19 из Власотинца, 10 из Лебана, пет из Бојника, четири из Медвеђе и по један из Црне Траве, Крагујевца, Алексинца и Прокупља.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ИЗБОЛА МУЖА ЈЕР ЈЕ ПСОВАО ТЕЛЕВИЗОР! Лекари хитне помоћи нису могли да верују шта се десило