ДИВЉА ДЕПОНИЈА ПОРЕД ДРУМА: Несавесни грађани одлажу отпад на улазу у Зрењанин (ФОТО)

Б. Г.

24. 01. 2022. у 13:01

БЕЗ обзира на учестале апеле и акције комуналног предузећа у Зрењанину, несавесни грађани одлагањем грађевинског, али и других врста отпада и старих ствари, створили су нову, дивљу депонију на улазу у град, на споредном друму између Михајловачког и пута за Кикинду.

ДИВЉА ДЕПОНИЈА ПОРЕД ДРУМА: Несавесни грађани одлажу отпад на улазу у Зрењанин (ФОТО)

Фото: Б. Г.

Током летњих и јесењих месеци, радници градске Чистоће, у неколико наврата уклањали су бачени отпад, али њега и даље има непосредно поред друма који је врло фреквентан и представља право ругло на улазу у Зрењанин са северне стране.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

ХЛАДАН ТУШ ИЗ БАРСЕЛОНЕ: Евролига задала ударац Звезди и Партизану, ово се „вечитима” неће свидети!