ПОДЕЉЕНИ ВАУЧЕРИ ЗА ОГРЕВ: Врњчани воде бригу о расељеним лицима

Горан Ћировић

02. 11. 2021. у 13:07

ДА воде бригу о свим категоријама становништва, нарочито о најугроженијима, челници локалне самоуправе Врњачке Бање још једном су показали на делу.

ПОДЕЉЕНИ ВАУЧЕРИ ЗА ОГРЕВ: Врњчани воде бригу о расељеним лицима

Општина Врњачка Бања

У присуству председника општине Бобана Ђуровића и председника локалног парламента Ивана Радовића, подељено је укупно 50 ваучера интерно расељеним лицима која живе на територији врњачке општине, намењених куповини по два метра огревног дрвета.

- Укупно се пријавило 94 лица, а по конкурсу је рангирано 50, док ће накнадним конкурсом бити обухваћени и сви остали који испуњавају услов за помоћ у огревнм дрвету, а који се нису нашли у првој подели – рекао је Иван Радовић, председник СО Врњачке Бање, уручујући ваучере.

Председник општине Бобан Ђуровић нагласио је да локална самоуправа наставља са активностима које побољшавају услове живота свих грађана, док је Ивица Лазаревић, директор „ЈП Шуме Гоч“ појаснио да ће огревно дрво добитницима ваучера бити достављано етапно по насељеним местима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута