ОДБОРНИЦИ АМИНОВАЛИ ПРЕДЛОГЕ: У Пироту заседала Градска скупштина

В. Ћ.

29. 10. 2021. у 12:42

НА данашњој седници одборници Градске скупштине у Пироту изгласали су све предоге које су им упутили градски већници.

ОДБОРНИЦИ АМИНОВАЛИ ПРЕДЛОГЕ: У Пироту заседала Градска скупштина

Фото: В. Ћирић

То значи да ће град учествовати на лицитацији за куповину стадиона и уметничких дела некадашњег "Првог маја", за шта је обезбеђено 26 милиона динара.

Прихваћени су и предлози о новом зонирању делова града и одлуке о измени коефицијената за опорезивање непокретности.

Такође је већином гласова одлучено да Братислав Златков обавља дужност директора Туристичке организације Пирот. Златкову је ово трећи мандат. Усвојена је и одлука о ребалансу буџета који ће бити већи за 146 милиона динара.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)