РЕГИСТРОВАНО ЈОШ 130 ЗАРАЖЕНИХ: У Јабланичком округу корона и даље не посустаје

У ЛЕСКОВАЧКИ Завод за јавно здравље у последња 24 часа стигло је 236 резултата тестова на инфекцију вирусом корона, од којих 130 има позитиван налаз.

РЕГИСТРОВАНО ЈОШ 130 ЗАРАЖЕНИХ: У Јабланичком округу корона и даље не посустаје

Фото: И. Митић

Од овог броја у Лесковцу је узорковано 172, а позитивне су 82 особе. Власотинце има 23, Бојник 12, Лебане 10, а Медвеђа три новооболела пацијента.

Међу њима је 45 запослених и 32 незапослене особе, 36 пензионера, 11 ученика, четири детета и два студента, а тренутно се чека на анализе још 17 узоркованих пацијената.

Током викенда зараза опаким вирусом потврђена је код 285 од 1018 тестираних особа. Од тог броја у Лесковцу је узорковано 628, а позитивна су 173 пацијента. У Власотинцу је регистрован 51 новооболели. Бојник има 27, Лебане 20, а Медвеђа 14 нових случајева заразе. Међу њима је 28 ученика и чак 76 пензионера.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

НОРВЕШКА БАЈКА ЈЕ ЗАВРШЕНА! Џуд Белингем одвео Енглеску у полуфинале Светског првенства