ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ ЧАЧКА: Уништавање неексплодираних пројектила у "Слободи"
У ПОНЕДЕЉАК 18. октобра, у кругу Компаније „Слобода”, специјализоване деминерске јединице Техничко-ремонтног завода Крагујевац уништаваће неексплодирана убојита средства.
Попуцали прозори и црепови на многобројним домаћинствима / Фото В. Илић
Ово је саопштено из ове војне фабрике, која је у јуну два пута била жариште експлозије до којих је дошло у магацинима муниције. Том приликом причињена је велика материјална штета и лакше је повређено троје људи.
- Овим путем обавештавамо суграђане да, уколико чују детонације из правца „Слободе“, знају да је у току контролисано уништавање неексплодираних убојитих средстава, које је планирано у периоду од 7 до 16 часова – наводи се у саопштењу „Слободе”.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)