ЈОШ 60 КОВИД СЛУЧАЈЕВА У ПАРАЋИНУ: Од почетка октобра укупно 251 позитиван

БРОЈ прегледа у ковид амбуланти Дома здравља у Параћину од почетка октобра креће се око стотину и јуче их је било 106, што је мање него у уторак, 5. октобра, када је прегледа било 127.

ЈОШ 60 КОВИД СЛУЧАЈЕВА У ПАРАЋИНУ: Од почетка октобра укупно 251 позитиван

Фото: З.Р.

Број позитивних, међутим, благо расте, па је у среду потврђено укупно 60 нових случајева.

Урађено је 98 антигенских тестова, од којих је позитивних 46, а овој цифри треба додати и 14 ПЦР позитивних налаза који су стигли јуче по подне.

За првих шест дана октобра у општини Параћин преко ковид амбуланте Дома здравља евидентиран је 251 случај инфекције вирусом корона.

Кад је о броју прегледа реч, у овом последњем налету ковида највише пацијената јавило се лекару 20. септембра, када их је било 135.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

БОНУС ВИДЕО - Српска фабрика вакцина

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ФИКСНЕ ПРОТЕЗЕ КОД ДЕЦЕ И ОДРАСЛИХ: Први корак ка здравом и лепом осмеху