БЛИЗУ 200 НОВОЗАРАЖЕНИХ: Епидемија у Пчињском округу
ПРЕМА последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације, на ковид 19 тестиране су 552 особе са територије Пчињског округа.
Фото: Д.Ристић
Анализе су показале да је 195 заражено коронавирусом. Од овог броја 117 је из Врања, 31 из Владичиног Хана, 18 из Сурдулице, 15 из Бујановца, седам из Прешева, пет из Трговишта и два из Босилеграда.
Пре два дана, забележен је максималан број новозаражених у овом таласу короне на крајњем југу земље, њих 209.
У ковид болници ЗЦ Врање хоспитализован је 131 пацијент. Сви су са бронхопнеумонијом, а на кисеонику су 62 пацијента. У последња 24 сата хоспитализовано је 20 новооболелих, а отпуштено је њих 11.
Препоручујемо
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)