НАЈАВЉУЈУ И НОВА ВОЗИЛА: Власотиначко комунално предузеће добило нове контејнере
ЛОКАЛНА самоуправа у Власотинцу набавила је 130 нових контејнера за потребе овдашњег комуналног предузећа који ће бити распоређени у градским и сеоским месним заједницама.
Фото: ОУ Власотинце
Надлежни најављују да ће током наредних месеци власотиначки ЈКП „Комуналац“ добити и два камиона за одвоз смећа као и велику чистилицу за уређење саобраћајница, јер је постојећи возни парк у великој мери хаварисан. Поред набавке нових, локална самоуправа у Власотинцу финансира и репарацију постојећих посуда за одлагање отпада.
Крајњи циљ је да се хигијена подигне на виши ниво, а један од сегмената је и чишћење дивљих депонија које је надлежно министарство, на територији Власотинца, подржало са 7,1 милиона динара.
БОНУС ВИДЕО - ХАВАРИЈА НА ЦЕВОВОДУ: Вода у Крушевцу најраније за 6 дана
Препоручујемо
ЗАВРШЕНА РЕКОНСТРУКЦИЈА ВОДОЗАХВАТА: У Власотинцу саниране последице јануарских поплава
07. 09. 2021. у 16:03
ЧИШЋЕЊЕ ДИВЉИХ ДЕПОНИЈА У ВЛАСОТИНЦУ: Креће пројекат „Заједно чувајмо животну средину”
03. 09. 2021. у 12:40
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)