ИЗЛОЖБА ТРАКТОРА-ОЛДАЈТМЕРА У ЂУНИСУ: Необична манифестација данас код Крушевца (ФОТО)
ИЗЛОЖБА трактора, олдајтајмера и аутомобила одржава се данас у порти Цркве Светог Пантелејмона у Ђунису од 17 сати.
Фото: КЦК
Организатори изложбе у Културном центру Крушевац најављују и богат културно-уметнички програм.
Дефиле “старинских” трактора посебна је атракција у долини Рибарске реке, иако су мање-више сви у активној употреби на њивама.
Међу најстаријим тракторима су и они из 50-их година прошлог века. Необична изложба коју припрема КЦК у сарадњи са Туристичком организацијом и МЗ Ђунис, одржава се од 2011.године и с временом је добијала и нове садржаје, укључујући и изложбу антиквитета, традиционалних јела, али и дефиле других ретких возила осим трактора-олдајмера.
Препоручујемо
СУЗБИЈАЊЕ ЛАРВИ КОМАРАЦА: На територији Крушевца планирана дводневна акција
09. 08. 2021. у 08:45
20 НОВИХ СЛУЧАЈЕВА И 50 ПРЕГЛЕДА ДНЕВНО: Епидемиолошка ситуација у Расинском округу
06. 08. 2021. у 14:20
“РАДИОФОНИКС” СУТРА НА ТРГУ ГЛУМАЦА: Концерт у организацији Културног центар Крушевац
05. 08. 2021. у 15:34
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)