ПРЕДЛОЗИ ДО 20. АВГУСТА: И ове године Краљевчани додељују награде заслужним грађанима
И ОВЕ године Краљевчани ће традиционално доделити награде и признања својим заслужним грађанима и организацијама.
Фото: Г. Шљивић
Комисија за награде и признања Скупштине града позвала је ових дана појединце, предузећа и установе, као и овдашња удружења, клубове и организације да своје предлоге овогодишњих добитника доставе најкасније до 20. августа.
Све неопходне информације могу се добити у Одељењу за послове органа Града краљевачке Градске управе - Одсек за послове Скупштине града - канцеларија 106 или на телефон 306-017.
Предлог добитника Комисија ће доставити одборницима локалног парламента на усвајање, а приизнања лауреатима традиционално ће бити уручена на свечаној седници на Краљевдан, 7. октобра, Дан града Краљева.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СМЕДЕРЕВО ЗА ПРИМЕР: Од почетка ове године прикупљено 1.400 јединица крви
21. 07. 2021. у 10:39
ПОВЕЋАНА ЗАИНТЕРЕСОВАНОСТ ЗА ВАКЦИНУ: У Врању све више грађана долази по прву дозу
21. 07. 2021. у 10:39
"ДИГИТАЛНА ГРЕШКА" У ПОЖАРЕВЦУ: Сутра отварање изложбе у Галерији савремене уметности
21. 07. 2021. у 09:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
22. 07. 2026. у 11:46 >> 23:04
Коментари (0)