СРАМНА СЦЕНА У ПОЖАРЕВЦУ: Вандалски чин у Светосавској улици, нови начин уништавања контејнера

Д. Н.

31. 05. 2021. у 20:28

КОНТЕЈНЕРИ у Пожаревцу оштећују се и уништавају на разне начине – бацањем жара током грејне сезоне, одваљивањем поклопаца, одношењем точкића.

СРАМНА СЦЕНА У ПОЖАРЕВЦУ: Вандалски чин у Светосавској улици, нови начин уништавања контејнера

Фото: Д. Новковић

Међутим, један нови начин примењен је у Светосавској улици, у центру града, где су грађани затекли уништен ПВЦ контејнер. На њему је цела задња страна одваљена, али није познато на који начин, јер делује као да је разрезана.

Види се да је његов поклопац затворен и да и даље све време стоји уз одваљену страницу. Виновник, највероватније, неће бити откривен, иако на згради преко пута контејнера постоји надзорна камера. Наиме, она није окренута ка њима, већ је оборена и снима свеже окречен зид, како би се обесхрабрили они који пишу графите.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (2)

ХЛАДАН ТУШ ИЗ БАРСЕЛОНЕ: Евролига задала ударац Звезди и Партизану, ово се „вечитима” неће свидети!