ЗА УДРУЖЕЊА ГРАЂАНА 4,9 МИЛИОНА ДИНАРА: Општина Ковин суфинансира чак 62 пројекта, а 19 је одбијено

Ј. Ј. Баљак

26. 05. 2021. у 11:54

ОПШТИНА Ковин ове године је определила 4,9 милиона динара за суфинансирање пројеката и програма рада удружења грађана.

ЗА УДРУЖЕЊА ГРАЂАНА 4,9 МИЛИОНА ДИНАРА: Општина Ковин суфинансира чак 62 пројекта, а 19 је одбијено

Фото: Општина Ковин

На конкурс за доделу тих средстава био је пријављен чак 81 пројекат, од чега је 19 одбијено.

Од укупно 62 пројекта, којима су одобрена средства, највише новца добило је Опште удружење предузетника Општине Ковин, којима је додељено 560.000 динара. Потом следе Удружење спортиста „Фамилија“ и Ловачко удружење „Ковин“ са по 200.000 динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ЈЕДАН ПОЗИВ СВЕ ПРОМЕНИО: Мира Бањац хтела да се убије због зеленаша - Јаукала сам београдским улицама, била сам на ивици