КОРОНА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Регистровано још 17 случајева заразе

Д.Н.

25. 05. 2021. у 14:51

ПРЕМА најновијим подацима Завода за јавно здравље Пожаревац, на подручју Браничевског округа регистровано је још 17 случајева заразе Ковидом 19.

КОРОНА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Регистровано још 17 случајева заразе

Фото: Д. Новковић

У Пожаревцу је оболело 12 лица, а по једно у Великом Градишту, Петровцу на Млави, Голупцу, Жагубици и Кучеву. Рачунајући и новооболеле, од почетка епидемије укупан број заражених у Пожаревцу је 4.634, у Петровцу на Млави 1.945, у Великом Градишту 1.478, у Кучеву 756, у Малом Црнићу 468, у Голупцу 643, у  Жабарима 393 и у Жагубици 360.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом