ЂОКОВИЋ У ВЕЛИКОЈ ЕКСПЕДИЦИЈИ: Новак се провлачио кроз блатњаве тунеле "пирамида", а онда се десило оно што није хтео (ВИДЕО)

Novosti online

06. 05. 2021. у 18:21

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић тражи свој мир и спокој у обиласку наводних "пирамида" у Високом.

ЂОКОВИЋ У ВЕЛИКОЈ ЕКСПЕДИЦИЈИ: Новак се провлачио кроз блатњаве тунеле пирамида, а онда се десило оно што није хтео (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

У друштву археолога Семира Османагића, стручњака за тај локалитет је ушао у дубину наводних пирамида.

Ђоковић, Османагић и још један момак који је био сниматељ, провлачили су се кроз уске тунеле који су били пуни воде, у неким деловима је било и блата, па је Новак у једном моменту био скроз мокар.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (2)

КАРЛЕУША ОТКРИЛА ЦЕЦИ ИСТИНУ О СНАЈИ: Није остала равнодушна на речи о Вељку и Богдани