СРБИЈА ОПЕН: Матео Беретини освојио титулу у Београду!

25. 04. 2021. у 19:51

ИТАЛИЈАН постављен за другог носиоца Матео Беретини је у одлучујућем мечу савладао Руса Аслана Карацева 6:1, 3:6, 7:6 (7:0).

Матео Беретини фото: ЕПА

Беретини је након 1:1 у гемовима успео да освоји пет везаних и већ после 28 минута водио је 1:0 у сетовима.

Међутим, Карацев је поново показао да поседује озбиљан карактер и да може да се носи са најбољим на свету.

Прави брејк у другом гему, врло брзо долази до 3:0 и у наставку без много проблема чува предност почетног ударца за изједначење резултата.

Беретини је у одлучујућем сету повео 3:1, али Рус моментално долази до ри-брејка.  Од тог тренутка више није било брејк прилика. Одлука о шампиону Србија опена пала је у тај брејку.

Ту је била присутна апсолутна доминација другог носиоца Беретинија, који је освојио свих седам поена за четврту титулу у каријери.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00