НАДАЛ СЕ НЕ СЛАЖЕ СА ЂОКОВИЋЕМ: "Федерер је добра особа"

Оља Мркић

10. 04. 2021. у 09:08 >> 09:15

ТОНИ Надал се не слаже са Срђаном Ђоковићем у вези са Роџером Федерером.

НАДАЛ СЕ НЕ СЛАЖЕ СА ЂОКОВИЋЕМ: Федерер је добра особа

Фото ЕПА

Стриц шпанског тенисера је у интервјуу за ,,Радио Марка'' говорио о Роџеру Федереру и о Новаку Ђоковићу, а о обојици је изнео лепо мишљење.

Срђан је недавно оптужио Федерера да је био груб према Нолету на почетку његове каријере.

- Пре једно 15 година је он напао мог сина док је он био још млад са 18-19 година, знао је да долази неко ко ће бити бољи од њега. Рекао сам тад да је он велики шампион, у то време најбољи, али колико је велики шампион, исто толико није добар човек -  закључио је Срђан Ђоковић.

Надал не дели мишљење са оцем нашег тенисера и истиче да је Федерер добар човек.

- Федерер је добра особа, баш као и Новак -  кратко је рекао Надалов стриц.

Он је прокоментарисао и тренутну форму Рафаела Надала.

- Оптимистичан је и игра прилично добро, судећи по ономе што сам видео на тренингу на Мајорци. Мислим да може да направи добру ствар и буде у одличној форми када је реч о делу сезоне на шљаци.

(Србија данас)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови кикс, али Богиња провинције се неће предати без велике борбе

БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови "кикс", али Богиња провинције се неће предати без велике борбе

ПОСЛЕ тешких пораза у последњим мечевима, Интер и Аталанта покушаће да се врате на победнички колосек у великом ломбардиском дербију Серије А који ће од 15 часова бити одигран данас на "Ђузепе Меаци".

14. 03. 2026. у 07:20

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (1)

БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови кикс, али Богиња провинције се неће предати без велике борбе