ПРЕЛЕПА ТЕНИСЕРКА "БИЈЕ" КАО НОВАК: Када се Бушар наљути жртва буде рекет (ВИДЕО)
ПРЕЛЕПА Канађанка Ежени Бушар било је толико љута па је бес искалила на рекету
ФОТО: Принтскрин/Твитер
Ежени Бушар је стигла до финала WТА турнира у Гвадалахари. У борби за трофеј поражена је од шпанске тенисерке Саре Сорибес-Тормо (6:2, 7:5).
Канађанка се полако враћа у форму, а током финалног меча је у једном тренутку била толико људа, изгубила је живце па је награбусио рекет.
Канађанка је само у неколико потеза поломиларекет незадовољна својом игром.
Три снажна ударца о бетонску подлогу била су довољна, рекет је био неупотребљив.
(Информер)
Препоручујемо
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?
Најновије вести из тениса су шокантне.
23. 02. 2026. у 15:18
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)