ВРАТИО СЕ РОЏЕР: Један брејк против Еванса довољан за четвртфинале
ВРАТИО се Роџер Федерер тенису после више од годину дана паузе и у другом колу АТП 250 турнира у Дохи савладао Британца Еванса 7:6(8) 3:6, 7:5.
Фото: EPA-EFE/ALI HAIDER
Швајцарцу је за победу био довољан један брејк у трећем сету, а забележио је укупно 13 асова, без сервис грешке.
само на моменте је показивао да се ради о једном од највећих играча свих времена, а после меча је и потврдио да није баш сасвим сигуран да ли осећа болове, али је јако срећан због повратка.
- Хвала свима, јако сам радостан због свега - рекао је Роџер после меча.
Наредни противник Федереру, који је у Дохи други носилац, биће Грузин Николос Басилашвили, који је у другом колу био бољи од Малика Јазирија из Туниса, по сетовима 6:2, 6:2.
Турнир у Дохи је из серије 250 и игра се за укупни наградни фонд од 787.930 долара. Први носилац на турниру у Дохи је Доминик Тим, а бранилац титуле Андреј Рубљев.
Препоручујемо
СВЕТЛО НА КРАЈУ ТУНЕЛА: Тотенхему би победа била велики корак ка опстанку у елити
ПРОБУЂЕНИ "певци" су у прави час пронашли форму и трећу узастопну премијерлигашку победу тражиће против Лидса којег ће угостити у последњој утакмици 36. кола најјаче фудбалске лиге света.
11. 05. 2026. у 08:29
ГРЦИ ШОКИРАЛИ СРБИЈУ: Ево шта се управо десило у Атини (ФОТО/ВИДЕО)
Овоме се мало ко надао из земље "Хелена".
10. 05. 2026. у 19:35
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (2)