ШТА СИ ТИ, ИЗНЕР? Тијафо после пораза од Нолета: Мрзим га!

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић прошао је у треће коло Аустралијан опена победом над Американцем Тијафом, који је имао шта да каже после меча.

ШТА СИ ТИ, ИЗНЕР? Тијафо после пораза од Нолета: Мрзим га!

фото: ЕПА

Ноле је забележио рекорд каријере са 26 асова, а и сам је признао да је са тренером Гораном Иванишевићем радио највише на том сегменту игре.

- Сервирао је лудачки данас! Био сам из фазона "шта си ти, Изнер, дођавола". У првом сету, четири бомбе! "У реду, брате", помислио сам - рекао је Тијафо после меча.

Американац није имао лепе речи о систему који мења линијске судије:

- Мрзим га! Не подносим га. Извините на мом "француском", али било је је*ено ужасно. Био је један гем где сам ударио снажно, Новак се чак једном и насмејао, одсервирао је дебело у аут. Рекао сам, добра шала. Он се смеје. Била је и једна серва коју сам му послао у тело и он је промашио наредни ударац, ушли смо у компликован гем. Стварно превише. Мислим, требаће ми много да се навикнем, ако наставе са овим системом. Нисам поклоник тога - закључио је Тијафо.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем црвено-белима ако мисле да се пласирају у ЛШ

ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ

Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).

21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06

Коментари (1)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет