ШАПОВАЛОВ ПОБЕСНЕО НА СУДИЈУ: Не даш ми да одем у тоалет, мокр*ћу у флашу! (ВИДЕО)

08. 02. 2021. у 15:08

КАНАДСКИ тенисер Денис Шаповалов победио је Јаника Синера на старту Аустралијан опена. Осим одличне игра обојице, меч је обележила жучна распарава 12. играча света са судијом, на крају четвртог сета.

У фанстастичном окршају који је трајао три сата и 55 минута Шаповалов је савладао Италијана са 3:6, 6:3, 6:2, 4:6, 6:4.

Када се окончао четврти сет Канађанин је затражио од судије да оде у тоалет. Овај му то није дозволио и то је Дениса много изнервирало.

Судија у столици је одбио да дозволи Шаповалову одлазак у тоалет због тога што је овај 21-годишњак претходно позвао у помоћ физиотерапеута.

- Шта ако одем у тоалет? Да ли ћеш ме казнити? Не занима ме. Шта, ако одем у тоалет дисквалификоваћеш ме? Не могу да издржим, упи*аћу се. Онда ћу морати да то урадим овде на терену. Мокрићу у флашу. Не дозвољаваш тенисерима да иду у тоалет? - љутито је говорио судији Шаповалов.

На крају је судија дозволио Шаповалову да оде у тоалет на првој следећој паузи.

Канађанин ће се у другом колу Аустралијан опена састати са домаћим тенисером Бернардом Томићем.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17