НОВАК ЋЕ БРАНИТИ ТИТУЛУ СА СРБИЈОМ: Познато када Ђоковић почиње нову сезону

20. 12. 2020. у 18:01

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић нову сезону ће почети такмичењем на АТП купу, преноси добро обавештени новинар Михал Самулски.

Овај турнир ће се одржати од 1. до 5. фебруара у Мелбурну. Србија брани титулу коју је освојила прошле године.

Као што је познато Аустралијан опен ће ове године почети 8. фебруара, а Новак је тада освајањем АТП купа направио одличну увертиру за први гренд слем који је освојио рекордни осми пут.

Наш ас је прошле године на овом такмичењу Србију водио до трофеја, тако што је редом побеђивао Гаела Монфиса, Кевина Андерсона, Кристијана Гарина, Дениса Шаповалова, Данила Медведева и Рафаела Надала.

У седмици пре Аустралијан опена у Мелбурну ће се одржати још два турнира из Серије 250 – Мелбурн (важи као нови у календару) и „Аделајд“ (привремено премештен у Мелбурн).

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

(Спорт клуб)

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00