МАРЕЈ УПОРЕДИО ЂОКОВИЋА И НАДАЛА: Ендијева изјава се неће свидети Новаковим навијачима
БРИТАНСКИ тенисер Енди Мареј, направио је паралелу између Новака Ђоковића и Рафаела Надала.
фото: ЕПА
Мареј је, звучи невероватно, истакао да је Надал ментално јачи од Новака.
- Ако гледамо каријеру као целину, сваки меч на сваком турниру у каријери... Рецимо, прошле недеље говорило смо о томе у каквом је Новак ментално стању, како се осећа – за то никада нисмо забринути када је о Рафи реч. И никада нисам забринут када је о Надалу реч, никада не мислим да ће њему бити проблем мотивација или ментални аспект игре. Зато бих пре одабрао Рафу као ментално јачег играча- додао је Мари за британске медије.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
НОВАК ТРЉА РУКЕ: Ђоковић највише зарадио, Надал на трећем месту, ево како изгледа топ 10
28. 11. 2020. у 19:45
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (9)