ЗВЕРЕВ ГЛЕДАО У НЕВЕРИЦИ: Како је побогу Новак ово стигао (ВИДЕО)

НОВАК Ђоковић и Александер Зверев су се састали у мечу којим се одлучује ко ће од њих двојице у полуфинале завршног мастерса.

ЗВЕРЕВ ГЛЕДАО У НЕВЕРИЦИ: Како је побогу Новак ово стигао (ВИДЕО)

ФОТО: ЕПА

Ђоковић је одмах  показао Немцу колико је мотивисан ушао у тај сусрет.

Не само да је наш ас брзо дошао до брејка предности, недуго и до 3:0 у првом сету, већ је зу том периоду извео неколико потеза вредних одушевљења. 

У једном тренутку Немац је помислио да је освојио поен, а Новак је показао да не треба рано да се радује.

Ђоковић је тада на мрежи извео савршен, али и врло атрактиван волеј којим је малтене "уштоповао" лоптицу - на запрепашћење ривала.

Подсетимо, након што је Ноле поражен од Данила Медведева у другом од три кола прелиминарне фазе турнира у Лондону, наш ас је доспео у "бити или не бити" ситуацију.

Била му је потребна победа да би остао у трци за титулом - што би му била шеста на завршном мастерсу чиме би изједначио рекорд који је у власништву Роџера Федерера.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"

Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.

16. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво