ЗВЕРЕВ СТАВЉА СО НА РАНУ НАДАЛУ: Ја и Медведев смо најбољи играчи на турниру!
Александер Зверев ускратио је прилику Рафаелу Надалу да се домогне трофеја на једном од мастерс турнира који му недостају у пребогатој колекцији.
ФОТО: АП
Немац је у полуфиналу Париза славио с 2:0, по сетовима 6:4, 7.5.
Чињеница да је елиминисао другог играча данашњице Рафаела Надала, обезбедила је фантастичном Звереву да се у недељу од 15 часова бори за титулу са Русом Данилом Медведевим, који је био бољи од Милоша Раонића – 6:4, 7:6 (4).
Зверев је после борбе са Надалом, која је трајала 101 минут, те је сада скор у међусобним дуелима 5:2 за Шпанца, поручио да зна ко су двојица најбојих тенисера.
“Очигледно да смо нас двојица, ја и Медведев, најбољи играчи на турниру. Срећан сам због тога. Верујем да је исти случај са Данилом. Свестан сам да неће бити лако, да нећемо поклонити један другом ништа. Видећемо ко ће да победи”, поручио је Александер Зверев.
Подсетимо, најбољи тенисер света Новак Ђоковић одлучио је да не учествује ове године на турниру у Паризу.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)