ВИМБЛДОН ПЛАНИРА ПОВРАТАК ЗА 2021. ГОДИНУ: Разматрају се три опције за организовање турнира - са публиком у пуном капацитету
ОРГАНИЗАТОРИ Вимблдона саопштили су данас да планирају да се тај гренд слем тениски турнир, који је ове године отказан због пандемије корона вируса, одржи следеће године, са или без навијача на трибинама.
Фото архива ВН
Вимблдон је био једини гренд слем турнир који није одигран ове године, односно отказан је први пут још од 1945. Следеће године требало би да се игра од 28. јуна до 11. јула.
- Организовање турнира 2021. године наш је приоритет и активно смо укључени у планирање сценарија како би смо остварили тај приоритет", рекла је извршна директорка Вимблдона Сали Болтон.
Разматрају се три опције за организовање турнира - са публиком у пуном капацитету, уз смањени капацитет или организовање турнира без публике.
Све одлуке зависе од става Владе Велике Британије и смерница које добију од здравствених власти, навели су организатори.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
РОЏЕР ПАДА НА ДАН ЖЕНА: Познат датум када ће Ђоковић престићи Федерера
12. 10. 2020. у 23:11
НЕУСПЕХ СРБИНА НА СТАРТУ: Крајиновић изгубио у првом колу турнира у Келну
12. 10. 2020. у 21:19
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!
ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.
11. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)