РАФА У ШОКУ НАКОН ПИТАЊА НОВИНАРКЕ: Ко је то рекао, Новак?!
РАФАЕЛ Надал је подигао нови трофеј намењен шампиону Ролан Гароса. Савладао је изненађујуће лако Новака Ђоковића са 3:0.
Фото АП
После меча Новак је похвалио фантастичну игру шпанског тенисера. О чему су га новинари питали након завршетка турнира.
"Новак је рекао да сте играли перфектно, практично два најбоља сета која сте одиграли на Ролан Гаросу", била је констатација новинарке, а потом је уследио одговор Надала.
"Ко је то рекао, Новак?", упитао је Шпанац и потом дао опширан одговор.
"Наравно да сам играо на невероватном нивоу тениса. Два и по сета сам играо сјајно. Немогуће је имати такав резултат против њега, а да не играте сјајно. Да, играо сам веома добро финале, био сам на највишем нивоу када је то било потребно и на то сам веома поносан. Лична сатисфакција је огромна", рекао је Шпанац.
Новак ће се после епизоде у Паризу вратити у Београд на кратке припреме за пут у Беч, где ће крајем месеца учествовати на турниру Серије 500.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ: Велико признање Надалу, важно је да можемо да играмо спорт који волимо
11. 10. 2020. у 19:10
ЗА СЛАВУ, БОДОВЕ, ПРЕСТИЖ: Новаку поени и велика новчана награда у случају победе
11. 10. 2020. у 13:05 >> 13:08
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)