ТЕНИС СЕ ИГРАО У ЖИТИШТУ: Даме организовале историјски турнир

Једанаест шарматних, младих дама, које воде новоосновани тениски клуб у Житишту, први пут у седмовековној историји ове мале вароши у срцу Баната, организовале су тениски турнир.

ТЕНИС СЕ ИГРАО У ЖИТИШТУ: Даме организовале историјски турнир

ФОТО: А. Амиџић

Одржан је за 16 рекреативаца, мушкараца, међу којима је најбољи био Житиштанин, Игор Немањић, који је у финалу на одлично припремљеној шљаци, савладао Мишу Вавана из Зрењанина.

 - Имале смо трему, терен је недавно отворен и сигурно ће остати у историји Житишта записано, да је ово први турнир на ивим просторима, а ускоро планирамо и нови турнир за даме и у мешовитој конкуренцији - углас истичу Александра Дутина и Жана Говедарица.

Победник турнира Игор Немњић/ФОТО: А. Амиџић

Оне  су у име својих колегиница, уручиле пехаре и признања најбољим тенисерима.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне