"НОВОСТИ САЗНАЈУ": Ђоковић игра на Ју-Ес опену, ускоро саопштава одлуку
Најбољи тенисер света Новак Ђоковић дефинитивно ће наступити на Ју-Ес опену.
Новак са пехаром Ју-Ес опена 2018. Фото АП
Како "Новости сазнају" ускоро ће Србин и званично саопштити одлуку и потврдити да ће се појавити у Њујорку
Претходних дана се много спекулисало о томе да ли ће Ђоковић играти у САД.
Чак се и из Новаковог тима истицало да је Србин у дилеми и да још увек није одлучио да ли ће играти у Ју-Ес опену.
Помињали су и одређени потписи на своју одговорбост и ризик, који играчи морају преузети да играју на првом грен слему после појаве вируса корона.
Међутим, Србин је преломио и ускоро ће и званично објавити да ће играти у Њујорку.
Тамо већ знамо да неће бити ни Рафаела Надала ни Роџера Федерера (због повреде), што се десило први пут од 1999. године.
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу
Најновије вести из фудбала су прилично несвакидашње. Босна и Херцеговина се ту нашла у центру пажње. И рат којим је распарчана Југославија, а у којој је српским војним снагама на територији БиХ руководио генерал Ратко Младић.
24. 03. 2026. у 17:05
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)