НАДАЛ О ЈУ-ЕС ОПЕНУ: Неколико великих имена неће бити ту, али је турнир велики без обзира на то

06. 08. 2020. у 17:26

ШПАНАЦ поново говорио о гренд слему.

НАДАЛ О ЈУ-ЕС ОПЕНУ: Неколико великих имена неће бити ту, али је турнир велики без обзира на то

Рафаел Надал фото: ЕПА

Потврдио је Рафаел Надал пре неколико дана да неће играти на Ју-Ес опену, али не умањује значај тог гренд слема, иако ће ове године ростер бити знатно ослабљен.

- То ће и даље бити велики турнир, са великом титулом. Нисам толико арогантан да ћу сада да мислим да Ју-Ес опен више неће бити битан јер ја нећу доћи. Истина је да неколико великих имена неће бити ту, али ко год да освоји турнир неће морати ништа мање да се поноси него да је у питању било који претходни гренд слем - рекао је Надал и поручио да ће се спремати за Ролан Гарос.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

РУСИ СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ: Пола Русије бесно због оног што се десило у Београду (ВИДЕО)