НИШТА ОД РЕВАНША! Синер је први финалиста Монте Карла! Немац прегажен као никад пре!
Италијански ас рутински одрадио посао.
Photo: Thibaud MORITZ / AFP / Profimedia
Италијански тенисер Јаник Синер пласирао се у финале мастерс турнира у Монте Карлу, пошто је данас у полуфиналу победио Немца Александра Зверева резултатом 6:1, 6:4.
Меч је трајао сат и 23 минута. Синер је први пратилац водећег Шпанца Карлоса Алкараза, док је Зверев трећи на АТП листи.
Тренутно други тенисер света је у првом сету направио три брејка, док је у другом сету једном одузео сервис Звереву и тако дошао до убедљиве победе и пласмана у финале.
Синер ће се сутра у финалу борити прво место на АТП листи, као и осми трофеј на мастерс турнирима, а укупно 27. у каријери.
У другом полуфиналу мастерса у Монте Карлу играће Карлос Алкараз и Валентин Вашеро. Тај меч је на програму од 19 часова.
Мастерс у Монте Карлу се игра за наградни фонд од 6.309.095 евра.
БОНУС ВИДЕО: Печат најбољег - Које рекорде сада јури Новак Ђоковић?
Препоручујемо
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ!? Никола Јокић остаје без свих признања, а разлог је НЕВЕРОВАТАН (ВИДЕО)
11. 04. 2026. у 08:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗЛАТО!! Србија има нове европске шампионе!!
Српски репрезентативци Мартин Мачковић и Николај Пименов остварили су велики успех на Европском првенству у веслању у Варезеу, пошто су освојили златну медаљу у дисциплини мушки дубл скул (М2x).
01. 08. 2026. у 12:27 >> 12:27
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (0)