ЂОКОВИЋ ПОМОГАО ИВИ ЈОВИЋ ДА ПОБЕДИ: Невероватно је разговарати са Новаком, дао ми је корисне савете

ТАЛЕНТОВАНА америчка тенисерка Ива Јовић увек је са поносом истицала колико јој значи кад разговара са Новаком Ђоковићем, који је увек ту да јој удели савет.

ЂОКОВИЋ ПОМОГАО ИВИ ЈОВИЋ ДА ПОБЕДИ: Невероватно је разговарати са Новаком, дао ми је корисне савете

FOTO: Tanjug/AP

Млада 18-годишњакиња је истакла након велике победе над Јасмин Паолини (6:2, 7:6) 8. на ВТА листи, да јој је много значило што је попричала са Србином.

- Истина је да сам поразговарала јуче са Новаком. Било је стварно невероватно. Дао ми је неколико корисних савета у вези моје игре и нешто што сам могла да уврстим у своју игру за овај меч, шта сам и учинила - рекла је Ива Јовић.

Много је захвална Новаку Ђоковићу на помоћи.

- То је нешто што сам све време имала на уму, јер када вам Новак да неки савет, следите га. Било је у питању како да боље отворим терен, да не пожурујем стално са ударцем и нађем више ширине. Покушала сам то да урадим и добро се завршило. Остаје ми само да наставим да слушам Новака - закључила је 27. тенисерка света.

Ива Јовић ће у осмини финала Аустралијан опена играти против Казахстанке Јулије Путинцеве.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

ТОК КОЈИ НАС ПОВЕЗУЈЕ: Дунав као заједничко природно благо