"НАЖАЛОСТ, НАКОН РАЗГОВОРА СА ДОКТОРОМ..." Миљеник домаће публике повукао се са Аустралијан опена
Домаћи тенисер објавио је да се повлачи са Аустралијан опена.
ФОТО: Депоситпхотос
Аустралијанац Танасис Кокинакис објавио је у четвртак да се повлачи са Аустралијан опена у сингл конкуренцији.
-Нажалост, након разговора са мојим тимом и лекарима, донео сам одлуку да се повучем са сингла на Аустралијан опену. После невероватно тешке године, ово је био турнир којем сам се највише радовао, али још увек нисам спреман. Сваког дана чиним све што могу да се вратим на 100 одсто.
Танасис Кокинакис је прошле недеље одиграо свој први сингл меч после скоро годину дана на турниру у Аделејду, где је победио Себастјана Корду у тај-брејку одлучујућег сета.
Међутим, током целог меча, Аустралијанац је имао проблема са десним раменом, што је последица операције грудног мишића прошлог фебруара. У среду се повукао са турнира у Аделејду.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо
НИКОЛА ЈОКИЋ МЕЂУ ВЛАДАРИМА СПОРТА! Ово су најплаћенији спортисти света
16. 01. 2026. у 08:14
БРУКА КАКВУ ПАРТИЗАН СКОРО НИЈЕ ДОЖИВЕО: Црно-бели не памте овакво расуло
15. 01. 2026. у 09:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са "триколорима"
ФРАНЦУСКА започиње нокаут фазу Светског првенства 2026 дуелом против Шведске на "Метлајф стадиону" (23.00), где ће бити одиграно и велико финале шампионата. "Триколори" су групну фазу завршили са максималним учинком и оправдали улогу једног од главних фаворита за освајање титуле, док су Швеђани до шеснаестине финала стигли као једна од осам најбољих трећепласираних селекција.
30. 06. 2026. у 06:30
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)