"СРЕЋАН САМ КАД СВИ ПАТЕ"! Тениски свет у неверици након изјаве Данила Медведева
КОНТРОВЕРЗНИ Рус поново блиста!
FOTO: Tanjug/AP
Наиме, после победе над Александром Давидовичем Фокином у 3. колу мастерса у Шангају, огласио се Данил Медведев који је говорио о тешким условима за игру у Кини.
- Невероватно је било влажно ове вечери, око 85%. Није било лако, ни за мене ни за њега. Заправо, свиђа ми се овај турнир јер и ја патим, а и остали момци пате. Ја патим на многим турнирима, а овде сви пате, тако да ме то ставља у слично стање као и све остале, тако да сам срећан због тога - нашалио се Медведев.
Иначе, Данил Медведев ће у осмини финала играти против Американца Леарнера Тијена.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
Препоручујемо
САД СЕ СВЕ ЗНА: Ево кад Новак Ђоковић игра меч осмине финала у Шангају
06. 10. 2025. у 18:34
АТП ШАНГАЈ, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Ево када Новак Ђоковић игра осмину финала Мастерса у Кини
06. 10. 2025. у 08:25
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)