ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА СРПСКИ ТЕНИС СА ЈУ-ЕС ОПЕНА: Овоме се нико није надао
Најновије вести из тениса нису идеалне по српски "бели спорт".
EPA-EFE/JASON SZENES
Наиме, наш репрезентативац Душан Лајовић елиминисан је на старту квалификација за Ју-Ес опен.
И то иако је био фаворит.
А не само да је поражен, већ је доживео истински резултатски дебакл.
Душан Лајовић / Фото: Танјуг/АП
Француз Лука ван Аш победио је "Дуција" са 2:0, по сетовима са 6:3, 6:1 и то за само сат и девет минута.
У другој деоници овог меча 207. играч планете направио је чак три брејка и лако привео меч крају у своју корист.
Ако вас занима Новак Ђоковић, а и све остало везано за тенис, пратите вести о томе на спортским страницама портала "Новости".
На сасвим сте добром месту.
БОНУС ВИДЕО: Американац пропевао на српском због Новака Ђоковића
Препоручујемо
ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадило преко 210.000 Руса
19. 08. 2025. у 15:12
ЈЕЗИВО: Ставио скривену камеру у свлачионицу да снима децу којој је тренер!
19. 08. 2025. у 16:18
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)