ВРАТИЛА СЕ СТАРОЈ ЉУБАВИ! Ево шта Ана Ивановић ради након развода од Бастијана Швајнштајгера (ФОТО)
Некадашња тенисерка Ана Ивановић у фокусу је јавности због развода од Бастијана Швајнштајгера, а Српкињаје сада проговорила о својој првој љубави.
Фото: Принтскрин
Након развода од немачког фудбалера Ивановићева је кренула да дели све више тренутака из личног живота на друштвеним мрежама, а најновију објаву посветила је својој првој љубави - тенису.
- Никада нећу изгубити страст за вољеним тенисом, то је више од спорта, написала је Ана уз две фотографије са рекетом у рукама на терену.
Некада прва тенисерка планете је на овај начин показала да је тенис за њу више од игре, део живота и начин да промовише здрав и спортски дух.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо
ШОКИРАО ИХ СВЕ: Никола Јокић показао колико жели злато са Србијом на Евробаскету 2025!
07. 08. 2025. у 16:14
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)