СРПСКИ ПОНОС: Даниловић у полуфиналу мастерса, за финале против гренд слем шампионке?

Српска тенисерка Олга Даниловић и Су-Веј Сје из кинеског региона Тајван пласирале су се у полуфинале WТА турнира у Монтреалу у конкуренцији дублова.

СРПСКИ ПОНОС: Даниловић у полуфиналу мастерса, за финале против гренд слем шампионке?

Фото: Горан Чворовић

Даниловић и Сје су јутрос у четвртфиналу победиле Кинескињу Хању Гуо и Рускињу Александру Панову 6:2, 6:7 (5:7), 10:5.

Даниловић и Сје ће у полуфиналу играти са победницама меча Барбора Крејчикова (Чешка)/Јелена Остапенко (Летонија) - Коко Гоф (САД)/Мекартни Кеслер (САД).

Вта турнир у Монтреалу се игра за наградни фонд од 5.152.599 америчких долара.

БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?