ЂИГА ПОСТАЈЕ ПОЛИЦАЈАЦ? Бивши дефанзивац Звезде напушта Вулверхемптон
Бивши дефанзивац Црвене звезде, Насер Ђига, није испунио очекивања у Вулверхемптону, те ће највероватније променити средину.
ФОТО: М. Вукадиновић
Иако је дебитовао у Премијер лиги и сакупио укупно шест наступа (пет у првенству, један у купу), није успео да се наметне код тренера Витора Переире, па је углавном био резерва.
Ђига сада тражи нов клуб, а Ренџерс је показао велико интересовање, те би требало да репрезентативац Буркине Фасо појача "полицајце".
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НАЈБОЉА НА СВЕТУ СЕ МУЧИЛА АЛИ ПОБЕДИЛА: Арина Сабаленка у трећем колу Вимблдона
02. 07. 2025. у 17:32
ОЛГА ДАНИЛОВИЋ ЕЛИМИНИСАНА СА ВИМБЛДОНА: Гренд слем шампионка прејака за Српкињу
02. 07. 2025. у 15:29
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)