БЕЗ ПОБЕДЕ ПРЕД ВИМБЛДОН: Миомир Кецмановић изгубио на старту Истборна
СРПСКИ тенисер Миомир Кецмановић није успео да се пласира у 2. колу турнира у Истборну пошто је изгубио од Данијела Еванса са 3:6, 6:4, 6:4.
ФОТО: Профимедиа
Ово је Београђанину био други турнир на травнатој подлози и други пораз, па тако Вимблдон дочекује без тријумфа.
Он је добро почео меч, јер је са два везана врејка успео да освоји први сет. Ипак, Британац се подигао и узвратио, те је одвео меч у трећи сет.
У одлучујућем сегменту је у првих шест гемова виђено чак пет брејкова, један више је направио 170. на АТП листи. Ту предност је сачувао до краја и тријумфовао је после два сата и 10 минута.
Еванс ће у другом колу играти против другог носиоца Американца Томија Пола.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)