ОПЕРИСАН МИЉАН АМАНОВИЋ: Новак пренео забрињавајућу вест из Париза

Физиотерапеут и кум Новака Ђоковића Миљан Амановић смештен је данас у Паризу у болницу и оперисан је, саопштио је забринути Новак новинарима.

ОПЕРИСАН МИЉАН АМАНОВИЋ: Новак пренео забрињавајућу вест из Париза

Фото: Горан Чворовић

Миљан Амановић и кондициони тренер Гебхард Грич нису били у ложи на Новаковом мечу против Француза Корантена Мутеа, а Новак је на питање новинара да појасни због чега, одговорио:  

- Нажалост, Миљан је у болници. Имао је озбиљну ситуацију и операцију. Не бих да улазим више у то. Све нас је забринуло. Тренутно је у реду, али није баш идеално. Мора да буде сада неколико дана у болници. Примили смо те информације пре меча, сви смо забринути. Надам се да ће све бити у реду – казао је Новак.

Ђоковић је истакао да је Грич целог дана био с Миљаном.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

КАО ДА САМ СРЕО ЈЕДНУ ОБИЧНУ ЖЕНУ Шеки мајку први пут видео случајно - Није било никаквог узбуђења