У ОДЛИЧНОЈ ФОРМИ: Зверев победом обележио повратак кући

Јелена Симаиновић

19. 05. 2025. у 17:35

Нмачки тенисер Александер Зверев савладао је Александра Ковачевића 6:1, 7:6 (7:5) и пласирао се у друго коло АТП 500 турнира у Хамбургу.

У ОДЛИЧНОЈ ФОРМИ: Зверев победом обележио повратак кући

Foto: Profimedia

Фуриозно је Немац прошао кроз први сет за само 27 минута, током којих је искористио сваку од три брејк лопте које су му се указале. После уводног гема који је освојио Американац, први носилац је серијом 6:0 убедљиво дошао до предности – 6:1.

Други период игре био је сушта супротност. Иако је трећи рекет света повео 4:1, није се предао квалификант српског порекла. Са три узастопна гема дошао је до изједначења, да би сигурним сервисима сет одвео у тајбрејк.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Није тамо било претерано неизвесно, иако је седмоструки мастерс шампион искористио тек трећу меч лопту – 7:6 (7:5).

У наредном колу, Зверев ће се састати са Алесандреом Мулеом. Француз је био бољи од Елијаса Имера резултатом 6:3, 7:5.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ ЗМАЈЕВА: Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству

ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.

19. 06. 2025. у 08:35

УС**** СМО СЕ! Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.

19. 06. 2025. у 20:01

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ОДУСТАЛА ОД ЕВРОПЕ? Црвено-бели се испрва нису пријавили за учешће у европским куповима, али...