ВТА РИМ: Олга Даниловић поражена од осме тенисерке света
Српска тенисерка Олга Даниловић није успела да се пласира у треће коло WТА турнира у Риму, пошто је данас у другом колу поражена од Кинескиње Ћинвен Женг резултатом 6:1, 6:4.
Фото: Горан Чворовић
Меч је трајао сат и 30 минута. Женг је осма тенисерка света, док је Даниловић 33. на WТА листи.
У првих пет гемова другог сета било је пет брејкова. Женг је повела 3:2, а затим је сачувала свој сервис до краја другог сета, па је тако дошла до победе.
Женг ће у трећем колу турнира у Риму играти против Пољакиње Магдалене Френх, која је била боља од Белорускиње Викторије Азаренке.
WТА турнир у Риму игра се за наградни фонд од 6.009.593 евра.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)