БРАВО! Олга Даниловић остварила рекорд каријере
Српска тенисерка Олга Даниловић осигурала је најбољи ренкинг у каријери.
Фото: EPA-EFE/ROLEX DELA PENA
После пласмана у полуфинале Челенџера у Анталији, Даниловић, тренутно 41. на свету, је на ВТА листи обезбедила 39. место.
Оправдала је епитет првог носиоца у дуелу против Симоне Волтер коју је за 80 минута савладала у два сета резултатом 6:2, 6.2.
Није имала одговор 155. на свету против Даниловић која је у шест од осам сервис гемова Швајцаркиње успела да направи брејк и тако стигне до комотне победе.
Ривалка у полуфиналу ће јој бити боља из дуела између Оксане Селехметове и Тамаре Зиданшек.
Њен успон није и финални, како би освајањем титуле по први пут у каријери могла да се нађе међу 35 најбољих.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)