ШАРАПОВА ГЛЕДА У ЛЕЂА САБАЛЕНКИ: Колинс јој није могла ништа

Арина Сабаленка је традиционално лако изашла на крај са Данијел Колинс резултатом 2:0 по сетовима 6:4, 6:4.

ШАРАПОВА ГЛЕДА У ЛЕЂА САБАЛЕНКИ: Колинс јој није могла ништа

Foto: Profimedia

Сада је у међусобном скору 7-0.

Последња тенисерка која је до броја 26 стигла у мање наступа била је Марија Шарапова, из 46.

Било је лакше него што крајњи резултат казује, Колинс је направила чак 30 неизнуђених грешака, од тога 18 у првом сету. У другом је Белорускиња додатно подигла ниво игре и у том делу игре није дозволила ривалки нити једну брејк лопту.

“Мислим да сам одлично сервирала током целог меча, од другог сета сјајно и ритернирала. Увек има тензије, она је сјајна играчица, а и добро се слажемо ван терена”, рекла је Сабаленка.

За пласман у полуфинале ће се Арина борити са Ћинвен Џенг, која је била боља од Ешлин Кругер из САД са 6:2, 7:6 (7-3).

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"

Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.

29. 06. 2026. у 08:42

Коментари (0)

ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!