"ТРИК ЈЕ НАЋИ ПРАВИ ТЕМПО": Руне открио како је победио Медведева
Дански тенисер Холгер Руне за финале турнира у Индијан Велсу био бољи од руског тенисера Данила Медведева и то после две сета резулттаом 7:5, 6:4.
ФОТО: Профимедиа
- За мене су мечеви са Данилом међу најтежим изазовима на Туру. Сада сам изабрао праву тактику, трик је наћи прави темпо. Против њега не смете много да грешите. На срећу, одлично сам се кретао - рекао је Руне.
Млади тенисер ће за своју пету титулу у каријеру играти против Британца Џека Дрејпера, који је на велико изненађење у полуфиналу био бољи од Карлоса Алкараса.
- Победио сам га у Синсинатију са 6:4, 6:2. Тамо је много бржа подлога него овде. Одлично овде користи чињеницу да игра левом руком и да има страшан сервис - рекао је Руне.
Онај ко буде славио у финалу сем пехара припашће му 1.201.125 долара. 1471064
"ТРИК ЈЕ НАЋИ ПРАВИ ТЕМПО": Руне открио како је савладао Медведева
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
ШТА СЕ ДЕСИЛО СА АЛКАРАЗОМ? Алкараз неће бранити титулу, доживео болан ударац
16. 03. 2025. у 11:25
"ЦЕЛЕ НЕДЕЉЕ ГЛЕДАМ ШТА РАДИ": Дрејпер после велике победе над Алкаразом
16. 03. 2025. у 11:50
РЕАЛ ПОСТАВИО НОВЕ УСЛОВЕ: Жестока реакција Карла Анћелотија због распореда мечева
16. 03. 2025. у 12:17
СПЕКТАКЛ! Лалатовићев Пазар против "његове" Звезде за место у полуфиналу Купа Србије
АПСОЛУТНИ дерби четвртфинала Купа Србије биће одигран у Новом Пазару где ће истомени тим на "Градском стадиону" угостити Црвену звезду (14.45).
05. 03. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.
03. 03. 2026. у 15:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)